Müller Péter a szeretetről
"Amiben nincs lélek, nincs értelem, amitől nem leszek több, az nem munka, csak robot.
A legnehezebb munkát is szívesen csinálom, ha szeretem. És a legkönnyebbet is utálom, ha nem szeretem.
Egy kor sötétségét az mutatja legjobban, hogy mennyire lélektelen benne az emberi tevékenység.
A miénk sajnos nagyon sötét.
Két dolgot tehetsz.
Az egyik: hogy ezt a helyzetet, mint egy járványt, tudatosítod magadban. Tudd, hogy nemcsak te, de szinte mindenki így él.
A másik: hogy amennyire csak képes vagy, vigyél szeretetet az életedbe. Vissza kell csempészni a hétköznapokba a szeretet morzsáit."
A Lélek-projekt a függőleges küllőkön található
Ebbe a projektbe tartozik tehát a feltétlen vagy érdeknélküli szeretet, az ingyenkegyelem. Bár a szellem-projekt is ebből indul ki, de itt a szív vagyis az érzések által közelítjük meg, nem pedig történelmileg vizsgáljuk vagy támasztjuk alá.
Ide tartozik az Isten- és önszeretet gyakorlati megélése és egyáltalán az Abszolútum többszintű megközelítése és megélése.
Szeretnénk megismerni a védikus és szkíta alapú őskereszténység elméletét és a gyakorlatát alkalmazni. Ez ma a világ egyik legkomolyabb feladata, ha hitelesen tudjuk csinálni!
Mindannyian az Égiek által lettünk ideküldve. Az egyik legfontosabb avatár Jézus. Mind hozzá vagyunk bekötve a nyugati világban. De ma ez ciki téma a kozmetikai és spiri buddha szobrok korában.
Mit is jelentett a szkíta vagy íjfeszítő népek összessége. Az a népcsoport, ami ha ma uralná a világot, nem itt tartanánk. Mert a testvéri szeretet volt az alap.
Ma a világot két népcsalád uralja. Káin, Ábel utódai és Romolus, Remus népei.
1. A Sémi-Hámi nyelvek népei, vagyis a zsidók és az arabok.
2. Az indoeurópai népek, a germán, a latin és a szláv nyelvek népei.
Közös bennük: még a testvérem élete árán is érvényesülök! Ők az érdek népei. Régen farizeusoknak hívták őket, akiket Jézus fehérre meszelt sírokhoz hasonlított. Róma mitologikus alapítói is ezt a programot másolták le gyakorlatban is, melynek reinkarnációja az Amerikát vezető cionista háttérből egyre inkább előlépő monetáris rendszer. Ezeket csak azért volt szükséges itt megfogalmazni, hogy megkülönböztessük az ősnépek pogány vallásait az érdek felfogásától.
A szkítautód népek tehát az érdeknélküli szeretet népei voltak.
Jézus azt tanította, szeresd még az ellenséged is. Amíg erre nem vagy képes, addig saját magad alatt vágod szellemi értelemben a fát. Magyarul karmát szaporítasz.
Két vallási rendszer bizonyosan ismeri az isteni kegyelmet. Az eredeti meg nem hamisított kereszténység, és a védikus hagyomány, melyet úgy is ismerünk, hogy jóga.
Ezért foglalkozunk velük kiemelten.
Milyen is volt a hamisítatlan kereszténység? Gnosztikusok, manicheusok, kathárok és bogumilok? Ma már nem léteznek Jézust gyakorlatban is élő keresztények?
Az öreg kontinens mára már csak nyomokban keresztény. Amerikában a helyzet látszólag jobb, mert ott még a déli államokban érték, ha valaki megvallja a hitét, ám ha valaki arról beszél, hogy ő nem csak szól imában Istenhez, de meg is hallja, hogy Isten szól hozzá, akkor gyorsan saját felekezetén kívül találja magát.
Öt évezrede az egyiptomi, a sumér és az Indus-Szaraszvati kultúra egy volt. Mára csak a védikus hagyomány maradt élő hagyomány. A Bhagavad Gíta mellett a Védánta Szútra volt, mely máig is az egyik legprecízebb használati útmutató az élethez.
A Magyar Törvénytár (Corpus Juris Hungarici) I. András király egyik rendeletére vonatkoztatva, latin nyelven, néven nevezi őseink hitét az alábbi szavakkal;
„scytico, gentili et etnico ritu”
ami pontos fordításban így hangzik:
„szkíta nemzeti és népi szertartásrend”
A szkíták lelkiségéről ez a jelkép sokat elárul. Egymás fedezése és az önfeláldozás megkérdőjelezhetetlen gyakorlat volt.
Sajnos az egyház a kereszténység álarcában üldözöttből üldözővé vált évszázadokra, szolgálat helyett ma is az uralom jellemzi. Papjai többségét nem Jézus hívta el szolgálatra, hanem a koszt és kvártély ígérete.
Történelmi aljasság volt a 39 ószövetségi könyv hozzáadása az Újszövetség 27 könyvéhez, azokból is számos evangéliumot kihagyni. Bulányi György szerint az ószövetség nem Isten igéje!
"A szeretet elsősorban áldozat, nem élvezet." - Dombi Ferenc
Johannes Greber: Kapcsolat a szellemvilággal
Wass Albert: Hagyaték
Wass Albert: Kard és kasza
Dombi Ferenc: A Hang
Összejöveteleink során gyakorlatban is megtapasztaljuk az Égiekkel való kapcsolattartást.
Körünk korunk egyik fénymunkásává szeretne válni!
No Code Website Builder